zdravlje srca i krvnih žila

Andrea Akmadžić

andrea akmadžić

Datum rođenja: 01. travanj 1988. godine
Mjesto rođenja: Osijek

Biografija

Andrea Akmadžić je natjecateljica u poznatom reality showu pod nazivom "Top Model". Inače je smeđokosa te ima smeđe oči.

Andrea inače pohađa 4. razred Opće gimnazije u Osijeku. U slobodno se vrijeme bavi plesom a radila je i kao go-go plesačica.Kaže da sama sebe financira te pomaže svojoj majci koja radi kao trgovkinja.

Želja joj je imati uspješnu karijeru ljubav i obitelj.Životni joj je moto dati sve od sebe u čemu god da sudjeluje.Osobine koje je privlače su otvorenost,iskrenost i direktnost a odbija je dvoličnost.


Linkovi

Andrea Akmadžić - Posjetite Top Modelove stranice o Andrei i saznajte sve uključujući slike i revije i mnoge ostale zanimljivosti.

Video

Posted in


Anoniman (not verified) | Sat, 2009-06-20 15:25

andrea je jedna mala djevojčica koja je jako slatka.a da joj sestričnu tek vidite..komad
»

sandra (not verified) | Sun, 2009-05-24 06:38

ti si carica andrea
»

Anoniman (not verified) | Sun, 2009-05-17 16:07

andrea voli te tvoja seka peka
»

Anoniman (not verified) | Sat, 2009-02-28 18:41

andrea jednostavno carica
»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-12-20 16:46

di si ljubavi moja mala slatka.vojim te najvise na svjetu.tvoj bubi je...artan
»

denis (not verified) | Tue, 2008-11-11 14:05

andrea jasam od makedonia.jel me poznas ti mene.smo se upoznali u bakardi.pamtis

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-07-06 12:32

Sinjala san Andreu sinoć..plesala je u jednom klubu..nema veze s pleson al izgleda ajme...10000 puta bolje nego na tv...ajme, ajme je..uf!!

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-30 19:20

Andrea uopće nije zgodna.Vidjela sam ju u Osijeku na bazenima,cura ima sala na stomaku da bim se mogle napraviti tri table slanine.

»

nicholas day (not verified) | Fri, 2008-06-20 08:03

andrea lipa si.za mi je sa smo prekinuli

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-06-17 19:02

andrea ajme bože oslipila san dok san gleda tebe na televiziji ali
sriće moje si ispala pa mi se vratija vid.

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-16 17:11

cura je lijepa ali nije se pokazala kao dobra duša,a svi njezini poznanici su rekli da je dobra i da nikome ne želi nauditi.osijek te cijeli pozdravlja

»

andrea je.... (not verified) | Fri, 2008-06-13 13:38

andrea je prezgodna...barem meni"!!!!!!!!!!!

»

rea (not verified) | Sat, 2008-06-07 20:48

marina please procitaj i javi se

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-06-05 20:16

Andrea je lijepa!

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-06-03 17:49

andrea ružna si ka ponoć...nebi te taka izoliranim štapom. haha

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-02 22:52

Andrea bila si prelijepa dok si nosila reviju!
Pusa!

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-05-25 17:56

Andrea super si bila.Otvorena i iskrena, ali njima očito ne tribaju pametne i inteligentne cure pa su zato odabrali Valentinu kao finalisticu.I nemoj odustat od manekenstva.Ful si lipa i zgodna.Sigurna sam da ćeš uspit.Pozdrav iz Rijeke.

»

Nepoznata (not verified) | Sun, 2008-05-25 11:13

De fuj...odvratna je, umišljena, sva neka puna sebe...ima facu koda ju je neko lopatom udario...hvala bogu što je ispala, ona nije bila za hrvatski top model...

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-05-20 07:22

Andrea, voljela bih da si ostala, pogotovo zato jer si vezana za hercegovinu,kao i ja. Pozzzzz

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-05-19 20:52

andrea super si... (pogledaj na njen datum rođenja hehe) prvi april april...eh jesam vas zeznula...

»

Anoniman | Sat, 2008-05-17 16:42

andrea je zgodna ali je ružna, DOBRO PLEŠE

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-05-16 19:09

Ej Andrea dobra si kad se našminkaš, inače ti je lice puno
prišteva, živi užas.

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-05-13 10:04

andrea pogledaj se u ogledalo i bit ce ti sve jasno

»

ghostrider25 (not verified) | Mon, 2008-05-12 16:12

andrea je najbolja, sta tamo ima raditi ona tea, nasto lici samo, a govor tek.lako joj je bilo po njemackoj i austriji kad oni vole zute sada kad u milano dodje ima da ju odkantaju.od ovih 6 cura koje su bile ostale jedino sabina, valentina i andrea su trebale ostati.u andreu je najmanje ulozenu u top modelu daje vise pokosila bi sve.snaci ce se andrea pametna je ona znalazljiva,lijepa i jako jako zgodna.andrea svaka cast!!!

»

irma (not verified) | Sun, 2008-05-11 19:45

andrea je jako zgodna ali previše je zla osoba posebno mi je grozno bilo kad se izderala na valentinu zbog kajiša....baš mi je žao što nema novca i što je morala čak radit kao go-go plesačica

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-05-11 15:26

andrea žao mi je što si ispala!
Bila si super!

»

Ivona (not verified) | Sun, 2008-05-11 00:44

Andrea žao mi je što si ispala. Voljela bi da je ispala Marija. Ti si mi puno bolja od nje. Imaš super hod, tjelo,lijepo lice, glavu i mnogo još toga. Bila si mi favorit. Plakala sam kad si izašla jer, nisi to zaslužila. Željela bih da se javiš na blog. Pusa, Ivona

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-05-09 13:22

Fuj.....ružna djevojko spusti se na zemlju...

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-05-07 23:23

Andrea...po izgledu si OK!
Ali ljudi poput tebe ne smatraju se normalnim osobama!
Spusti se na zemlju!

»

ivana (not verified) | Wed, 2008-04-30 15:49

andrea najbolja si držim ti fige da pobjediš ne obaziri se na one koji ti govore da si živčana najljepša si

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-04-29 13:54

Andrea ti si mi jedna od najboljih! Nemoj da se obayires na one koji kayu da si zivcana! Samo tako nastavi! Pozdrav iz Srbije!

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-04-27 14:38

ne diraj te mi andreu!strava je!lidija

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-04-23 16:32

Andrea,ok,si!Nisi baš lijepa,ali dobro.

»

DarkRyZ (not verified) | Sun, 2008-04-27 12:43

po meni najjači komad od njih svih......totalno je privlačna...bar meni....i točno moj tip ženske...uffff da ju bar upoznam....

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-04-21 08:33

Andrea, Tatjana ti je rekla da imaš sad jako puno problema sa stavom

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-04-16 16:39

Andrea,ti si jako slatka.Jedna si od najljepših.Anđela,ivana i laura

»

Lucy (not verified) | Sun, 2008-04-13 16:09

Ej andrea,stvarno si super..ne zamaraj se onima koji kažu da uvik zivčaniš.Držim ti fige da pobjediš...pussaaa.....

»

Političke Zvijezde