zdravlje srca i krvnih žila

Barbara Vicković

barbara vicković

Datum rođenja: 1972. godine
Prebivalište: Zagreb

Biografija

Barbara Vicković je popularnost i zainteresiranost hrvatske javnosti je stekla ulogom Vesne Lovrek u prvoj hrvatskoj sapunici "Villa Maria".

Svoju karijeru je većinom glumila negativne ličnosti u serijama kao što su Villa Maria (Vesna Lovrek - preljubnica) i Balkan inc. (mafijaska šefica). U Zabranjenoj ljubavi je konačno dobila ulogu pozitivke (Gabrijela Fijan). Do prije uloge u Zabranjenoj ljubavi Barbara je smatrala da je ljudi krivo tumače jer uvijek do tada je glumila negativne karaktere u serijama i filmovima.

Barbara Vicković je također bila izložena javnosti radi slikanja za časopis Playboy čime je također dobila još veću posjećenost na hrvatskim glumištima. Razvela se prije 4 godine a ima i sedmogodišnjeg sina Frana. Glumila je u mnogo hrvatskih filmova.

Slike

barbara vicković 1 barbara vicković 2 barbara vicković 3 barbara vicković 4 barbara vicković 5

Posted in


Anonymous (not verified) | Fri, 2008-10-03 08:55

zašto vrijeđete barbaru ona je dobra za svoje godine

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-08-11 22:08

barbara za 10 si

»

t#ni (not verified) | Wed, 2008-07-23 14:22

barbara baš si mi sexy iako si malo starija

»

moni (not verified) | Sun, 2008-06-08 12:38

barbara je najveća fufa

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-04-10 12:33

Barbara prava si sex bomba,volio bih te kušati,volim takve iako sam dosta mlađi.

»

Anoniman | Sat, 2008-04-05 18:00

Barbara je moja imenjakinja i super izgleda za svoje godine.

»

Anoniman | Sat, 2008-03-08 20:35

Barbara imaš dobre cice

»

Anoniman | Sat, 2008-03-01 13:04

Evo moje zadranke, Barbara doista dobro izgleda za svoje godine. Mislim da je korigirala nos...:)
Pozz od ivane

»

Anoniman | Tue, 2008-01-22 08:12

Barbara ti si ubojica kakve Hrvatska samo može poželjeti. Udaj se za mene. Špoky

»

Anoniman | Sat, 2008-01-12 19:37

Barbara je glupa stara ružna krava!!!

»

Anoniman | Sat, 2007-12-15 08:18

Baba prava
ona me najviše i ona njezina ana živcirale su me!!

»

Anoniman | Wed, 2007-08-01 16:15

Barbara vicković

»

Anoniman | Wed, 2007-06-13 18:01

SLIKE
»

Političke Zvijezde