zdravlje srca i krvnih žila

Fani Stipković

fani stipković

Datum rođenja: 20. kolovoza 1981.
Mjesto rođenja: Split
Bračni status: U vezi
Visina: 1,73 m
Težina: 50 kg

Biografija


Fani Stipković je poznata hrvatska manekenka i model koja nije postala javnosti putem toga već putem njenom novinarskog angažmana u emisiji Red Carpet u kojoj ima svoju rubriku pod nazivom Fan Fan Fantastično. Kao nedavno diplomirana novinarka odlično se snašla u toj emisiji i zaintrigirala javnost svojom pojavom.

Fani u svojoj rubrici radi raznorazne interviewe sa poznatim osobama te razne dogodovštine. Njeno prvo pojavljivanje u javnosti vrijedno spomena, je bilo u emisiji Zlatni Gong. Bitno je istaknuti i da je snimala reklamu protiv nošenja krzna radi kojeg su joj podvaljivali u novinama svakakve ljubavne zamke.

Inače je živjela do 14te godine u Veloj Luci. Potom se preselila u Zagreb radi školovanja. Nije joj bilo na pameti uopće bavljanje manekenstvom, ali plesanjem u plesnoj školi Tihane Škrinjarić je polako dolazila na manekensku scenu te je danas jedna od poznatiji manekenki i jet-seterica u Hrvatskoj.

Simpatična Fani za sebe kaže da nevoli zločeste ljude, najviše voli odmor u Veloj Luci te da je ljubav smisao života ali se nevjera ne oprašta. U vezi je bila sa mlađim perspektivnim nogometašem Ognjenom Vukojevićem.


Slike

fani stipković 1 fani stipković 2 fani stipković 3 fani stipković 4 fani stipković 5 fani stipković 6 fani stipković 7

Video

Posted in


barbara (not verified) | Thu, 2009-06-11 12:41

ma fani je zakon...pre pre lijepa mi je... visoka sam ko i ona i imamo i isto kila...jeeej...čak imamo i istu boju kose <3
»

Anoniman (not verified) | Fri, 2009-02-27 23:14

intevju sa ronaldom???????? wow, svaka čast, fani!!!!inače, fani je lipa i zgodna, ali duga kosa ti stoji bolje od kratke..
»

Anoniman (not verified) | Tue, 2009-02-10 00:30

a zasto bi fani tribala minjat facu , ne mora bit najlipsa da bi vridila nesto
»

Anoniman (not verified) | Mon, 2009-02-09 08:46

sise,guza,noge sve za pet....al daj sredi tu facu
»

Anoniman (not verified) | Tue, 2009-02-03 22:03

fani fan fan fantasticno
»

Anoniman (not verified) | Mon, 2009-02-02 21:09

fani preljepa si
»

Anoniman | Wed, 2009-01-21 15:09

ej fani cool si prva liga super
»

Anoniman (not verified) | Tue, 2009-01-20 10:06

UmJeTna mI jE OnA NeKaKo! Al ZNa BiTi SiMpa...
»

m.m. (not verified) | Mon, 2008-07-28 11:56

Fakat si grda!!!!

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-07-26 13:16

fani zakon si

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-07-22 13:56

fani nije ništa prespecijalno

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-07-20 17:09

Fani,jako si SEXY..uf..

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-07-18 19:43

Fani,imaš facu ko neki pas.ali tijelo super

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-07-02 13:41

fani je zgodna ženska

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-30 19:48

fani ti zbilja nisi lijepa, sorry

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-09 11:12

Fani prekrasna si.Najbolja hr manekenka.

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-06-05 15:04

Fani, ti si najseksi hrvatska manekenka i sigurno je sa tobom u krevet funny(fani)

»

Političke Zvijezde