zdravlje srca i krvnih žila

Ivana Saraga

ivana saraga


Datum Rođenja: 30. srpanj 1982. godine
Mjesto rođenja: Zadar
Zanimanje: voditeljica butika
Bračni status: slobodna
Visina/Težina: 172 cm/66 kg
Hobi: vožnja biciklom, pjevanje

Biografija

Ivana Saraga je poznata po tome što je nastupila u Big Brother kući pod pseudonimom "Bez Milosti". U kući je bila poznata kao vrlo direktna i izravna prema ljudima.

Ivana je inače primalja ali radi kao voditeljica butika. Inače su joj hobiji vožnja bicikla i pjevanje a nastup u Big Brother joj je bio jedno veliko i novo životno iskustvo. Inače je vrlo samopouzdana i ima čvrsto mišljene pa se najbolje u kući slagala sa osobom vrlo sličnoj njoj a to je bio Goran. Najomiljenija izreka joj je "Uzdaj se u se i u svoje kljuse". Osobe s negativnim stavom Ivanu mogu učiniti nervoznom što je i pokazala kroz neke prepirke sa vrlo temperamentnom Mirelom.

Trenutno je slobodna ali smatra da iza nje mora biti jedan muškarac čvrstog karaktera, pametan i svestran.


Slike

ivana saraga 1 ivana saraga 2


Video

Posted in


roby (not verified) | Sun, 2009-08-09 11:17

ivana je jedna sasvim normalna osoba i nije lezba
»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-11-10 10:52

ivana jel si homo stvarno?????????

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-08-26 21:28

steta ivana je izgleda lezba

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-08-20 20:13

ivana dali si homoseksualka? da se bzv.ne nadam

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-08-03 22:05

Ivana napalim se čim vidim ti fotku...Natalija

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-08-02 18:17

Ivana ajme kako si zgodna.Ja bi te... Natalija

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-08-01 23:31

ivana je lezba i neznam zbilja zasto

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-07-23 20:42

ivana je lezbejka, šteta...

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-05-04 18:52

Ajme koliko ova Ivana može polokat...

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-05-08 13:27

Dobro ste primjetili uvijek joj je boca u rukama bila...

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-04-25 08:36

Ivana je lezbača

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-04-27 13:36

Ivana,je lezba i alkoholičarka.

»

Anoniman | Sat, 2008-03-22 17:28

Ivana koja si ti glumica fuj.

»

Političke Zvijezde