zdravlje srca i krvnih žila

Vita Pavić

vita pavić


Datum rođenja: 22. ožujak 1988.
Mjesto rođenja: Split
Zanimanje: medicinska sestra
Bračni status: slobodna
Visina/Težina: 168 cm/ 60 kg
Hobi: sport

Biografija

Vita Pavić je vrlo atraktivna stanarka Big Brother kuće serijala "Bez Milosti". Ima devetnaest godina i po zanimanju je medicinska sestra. Inače se smatra vrlo prilagodljivom osobom te joj najviše nedostaje obitelj.

Kaže za sebe da voli iskoristiti sve do maksimuma što je u nekoliko navrata pokazala u Big Brother kući (pod plahtama sa Krešom...). Kaže da je vesele male stvari dok je nepravda rastužuje.

Svoj savršen dan bi provela u društvu dobrih prijatelja. Trenutno nije zauzeta ali se nada da će naći osobu crne pute, tamnih očiju i tamne kose. Inače postoji na youtubeu filmić s njom gdje kroz zafrkanciju pokazuje da je sponzoruša na kvadrat. Inače je u tajnoj vezi sa oženjenim nepoznatim muškarcem iz Splita koji je od nje stariji dvadesetak godina.

Slike

vita pavić 1

Linkovi

Vita Pavić - službene RTL-ove stranice o Big Brother crnokosi Viti Pavić, saznajte više o zavodljivoj i zanosnoj Viti te otkrite ono što neznate o njoj a željeli bi znati.

Video

Posted in


AUTORICA SLATKA DIJEVOJKA (not verified) | Sun, 2009-05-17 22:25

ne dirajte mi u viticu iz velike vitanije :)
»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-12-15 19:42

sta ste napali curu???znate kako se kaze: "najprije pometite ispred svojih vrata pa onda gledaj sta je ispred tuđih". Nitko od nas nije svetac.Smatram da je Vita mlada cura,a mladost opravdava mnoge pogreske.Vita najbolje zna sta je za nju dobro a sta nije...neznam sta kako se vama ljudi da zamarati tudim zivotima.Tipicno za dalmatince zabili bi nos svugdi di im nije misto,da zivi u vecem gradu nitko je nebi ni skonta.pozzz
»

ivana (not verified) | Sun, 2008-12-14 18:57

ti si obicna sponzorusa i ku***. neznas kako bi privukla pažnju pa tamo na plazi pokazujes sise. e pa samo naprijed, sta drugo reći!!!
»

petra (not verified) | Sat, 2008-11-22 14:22

lipa je pozdrav od petre pusa

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-10-23 15:47

vita je baš cura OK

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-10-25 21:43

Ajme vidila san Vitu u gradu čizmice i suknjica kratka lepršava i kosa plava, siva narančasta bože sačuvaj ne stoji joj nikako.

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-10-20 14:13

Vidila sam Vitu sa momkon neki visoki smlaćen ružan sa narančastom koson proćelav fuj.

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-10-22 13:16

hey a kakvog ona dečka može sebi naći osim naravno starih koji traže mlado meso i iju tipova!!!???????

pa hello!

naravno da je mala d---a!!!
to smo vidjeli dok je bila u kuci,a i sada naravnoo,
everyday ona je pijana,okolo se vucara s tipovima koji joj tate mogu biti...
ako joj se to sviđa!!
samo naprijed!!

pozdrav od Ninne

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-10-21 19:57

Pa onda se pašu Vita i momak bar po boji kose.

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-10-11 21:38

Ova Vita sa nikim nije ostala dobra od stanara oni se gotovo svi druže.

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-09-27 21:51

Vita,je meni bila najdraža stanarka bb a kada je počela od jednog do drugog muškog zgadila mi se.

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-10-02 19:57

Pustite Vitu na miru neka cura živi svoj život.

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-09-29 20:13

Pogledajte Rinu šta radi ove godine, Vita je anđeo.

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-10-04 22:22

Vita, je histerija živa...

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-09-20 08:44

Vita je jedna od naj glupljih djevojaka u Hrvatskoj!!!
Zajedno sa mojom jednom poznanicom je najruznija osoba
na "svitu".

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-09-27 11:59

Vita, malo glupava da ali ružna baš i nije...

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-09-18 07:18

Ne mogu vjerovati! Pa sto toliko blatite curu, nije mi jasno da je tako losa, ja je ne poznam, ali ni ne smatram da je toliko losa koliko pisete! Ili?

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-09-15 19:51

Vita Pavić baš si sponzoruša na kvadrat

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-09-14 16:10

onaj koji je napisao da vita mijenja dečke ko čarape u krivu je.ona ne mijenja čarape. :)

»

tessa (not verified) | Sun, 2008-09-07 11:04

vita,kako si?
tessa

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-09-04 10:28

Mjenjaj frizuru u crno, pod hitno

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-09-04 10:27

Vita zakaj toliko mjenjaš dečke, ko čarape????

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-09-13 22:12

Vita, mjenja muške zato što voli isprobavat.

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-09-04 20:37

Neda bože da mi brat naleti na takvu kao Vita,odrekla bi ga se.

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-09-01 21:36

Vita, koliko si lipša kao crnka gledam ovu sliku u 24 sata šteta.

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-08-28 15:18

Vita,kakva je bila u BB. takva je i vani.

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-09-02 15:09

Pustite Vitu, na miru neka cura živi svoj život koji vam je vrag imate li svoj život.

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-09-02 20:45

Znam ja dobro Vitu, živi ona dobro život alkohol u većim količinama, puno muškaraca ta nikada ne suši a ne radi ništa.

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-09-01 20:31

Vita,radiš li išta u životu osim tulumarenja...

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-08-31 14:48

Vita ima problema s alkoholom od 20. godina šta će biti za koju godinu ako nastavi ovako...

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-08-18 16:20

Imali što kod Vite pametna...

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-08-21 21:28

Vita izgleda kao otrcano sa onom metlom na glavi.

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-08-23 21:45

dobro ste primjetili Vitinu kosu prava metla uništena totalno sa pustim pituravanjima.

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-08-19 20:45

Ima kod Vite novosti, mijenja muškarce kao netko bičve to se zove ljubav na njen način.

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-08-20 13:37

Istina sada je Vitica naša draga sa jednim istetoviranim proćelavim ima ružnu facu.

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-08-02 18:18

vrati vita u crnu boju,ovako ne valja

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-08-01 20:47

Vita šta ovo napravi sa frizurom????

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-07-25 21:36

ajme vita šta uradi od kose

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-06-29 12:06

Vita,grozna si kao plavusa ali ti zato crno super stoji.

»

Anonymous (not verified) | Tue, 2008-07-22 19:17

Vita plava ti pristaje pameti, no offense.

»

N!ky (not verified) | Tue, 2008-06-24 20:57

Vita prekrasna si ka plavusa...sinjala sam te u gradu,stvarno si ponos Splita...pusa...=)

»

Anonymous (not verified) | Fri, 2008-06-27 20:14

Vita,ponos Splita ajme majko kose ovo ruga sa Splićankama.

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-06-18 14:11

Vita, šta napravi od kose ajme šta si ružna...

»

Anonymous (not verified) | Sun, 2008-06-08 16:33

vita ti nemas ritma... mogu te zamislit kako se je***... 100% neznas...

»

Anonymous (not verified) | Sat, 2008-05-31 21:52

Ma šta je vama?
Meni je Vita baš super cura!

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-06-02 19:19

Vita, je super naročito kada se obleja pa nezna zasebe.

»

Anonymous (not verified) | Wed, 2008-05-28 18:03

Vitić,super ti stoji plava kosa.....ljubim te,tess

»

Anonymous (not verified) | Thu, 2008-05-29 11:44

Tessa, nemoj biti dvolična nije istina da joj plava žuta boja dobro stoji majke mi moje od mojih prijatelja i poznanika ko god je vidija u prirodi i na slikama ja nisam čula pozitivan komentar ne stoji joj nikako bila je lipotica sa crnom kosom.

»

kristina (not verified) | Wed, 2008-05-28 14:27

I ako drugi misle lose o tebi ne uzrujavaj se jer oni nisu u pravu ti si najbolja divim ti se.Matea ti nije ni do koljena a ni ti iko drugi vidjela sam te na tv stvarno si lijepa sa tom plavom kosom.pusica za moju vitu i za sve one koji navijaju za tebe

»

Anonymous (not verified) | Mon, 2008-05-26 12:44

vita je tako umišljena i agresivna. misli da je najbolja a nije.

»

Političke Zvijezde